minitenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2020 | Memoriál Zdeňka Kocmana - minitenis IC

TK Znojmo B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Znojmo 7 0 48:8 97:24 1120:611 14
2. ŽLTC Brno 6 1 45:11 94:33 1117:788 13
3. TKB Hrušovany z.s. 5 2 31:25 67:51 918:836 12
4. ŽLTC Brno B 3 4 29:27 65:61 970:1018 10
5. TK Znojmo B 3 4 29:27 63:60 954:958 10
6. TK Blansko 2 5 17:39 39:80 816:993 9
7. Tenisový klub Mikulov, spolek 2 5 15:41 37:84 720:1039 9
8. TK Moravský Krumlov z.s. 0 7 10:46 27:96 745:1117 7
9. 0 0 0:0 0:0 0:0 0
10. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
2. 30.5.2020 6 TK Znojmo TK Znojmo B 7:1 14:3 164:87
7 TK Znojmo B TK Blansko 7:1 15:3 171:107
4. 6.6.2020 17 TK Moravský Krumlov z.s. TK Znojmo B 2:6 7:14 158:185
18 ŽLTC Brno B TK Znojmo B 5:3 10:8 148:145
5. 13.6.2020 21 TK Znojmo B ŽLTC Brno 0:8 1:16 101:169
23 TK Znojmo B TKB Hrušovany z.s. 4:4 8:9 116:140
8. 20.6.2020 40 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Znojmo B 0:8 1:14 72:149

Soupiska TK Znojmo B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Mittnerová Eva 2013 0 1
2 Stejskal Lukáš (H) 2013 0 1
3 Jakubec Jáchym 2013 0 1
4 Čajková Megan 2013 0 1
5 Piskač Lukáš 2013 0 1
6 Toufar Václav 2014 0 1
7 Toman Mikuláš 2014 0 1
8 Petrašovičová Emma 2015 0 1
9 Horáková Valentýna 2014 0 1
10 Jurčíková Veronika 2014 0 1
11 Slaný Jonáš 2013 0 1
12 Vogl Radim 2014 0 1

Kapitán družstva TK Znojmo B

Wirgler Martin
602456980
mwirgler@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Znojmo B

Entler Martin
776559921
mwirgler@seznam.cz