dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2021 | 2A 2. liga A

Tenisklub Cheb

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Slavia Plzeň 3 0 16:3 33:10 243:135 6
2. Severočeská tenisová C - Most 2 1 17:8 38:20 294:216 5
3. TK Louny 2 1 15:9 34:19 257:168 5
4. Tenisklub Cheb 2 1 13:12 26:28 235:251 5
5. TK Škoda Plzeň z.s. B 1 2 13:14 28:33 265:271 4
6. LTC Slovan Kladno 1 2 7:15 19:31 179:244 4
7. TK Strakonice 0 3 10:17 23:36 235:284 3
8. TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. 1 2 7:20 15:39 145:284 3

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.5.2021 1 Severočeská tenisová C - Most Tenisklub Cheb 4:5 10:11 96:99
2. 5.6.2021 5 Tenisklub Cheb TJ Solek SOKOL Měchenice, z. s. 7:2 13:5 98:69
3. 19.6.2021 9 Tenisklub Cheb TK Slavia Plzeň 1:6 2:13 38:86
4. 13 Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. B
5. 17 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb
6. 21 Tenisklub Cheb TK Strakonice
7. 25 Severočeská tenisová C - Most Tenisklub Cheb

Soupiska Tenisklub Cheb

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Cintl Matěj 1998 39 25
2 Mujakic Alen (EU) 2003 219 9
3 Göllner Stefan (EU) 1993 224 9
4 Pánik Matěj 2000 236 9
5 Trnka Přemysl 1996 206 9
6 Kroupa Václav 2000 777 3
7 Bůcha Milan 2005 696 3
8 Nový Jiří 1980 813 1
9 Abeldinov Patrik 1998 813 1
10 Bureš Martin 2000 813 1
11 Fiala Vítek 2000 813 1
12 Havránek Jakub 2006 813 1
21 Abeldinova Alla (H) 2004 56 20
22 Břicháčková Sabina (H) 2001 86 15
23 Gumbrecht Natali (EU) 1985 160 9
24 Denková Nicol 2004 723 1
25 Sinkulová Michaela 2003 723 1
26 Hradecká Michaela 2005 723 1
27 Hessová Adriana 2008 723 1

Kapitán družstva Tenisklub Cheb

Nový Tomáš
603237732
mar.kroupa@tiscali.cz

Zástupce kapitána Tenisklub Cheb

Cintl Matěj
603237732
mar.kroupa@tiscali.cz