dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2006 | 03- I.třída B

Slavoj Český Brod

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC Realsport Nymburk D 7 0 48:15 101:34 709:437 14
2. Slavoj Český Brod 5 2 36:27 75:63 631:564 12
3. LTC Houštka 5 2 35:28 70:66 617:586 12
4. SK Tenis Rohatsko 4 3 33:30 72:70 628:635 11
5. TK Čelákovice 4 3 31:32 68:65 593:572 11
6. LTC Starý Kolín 2 5 22:41 52:86 556:674 9
7. LTC Poděbrady 1 6 23:40 55:84 518:683 8
8. Slavoj Žiželice 0 7 24:39 56:81 528:629 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2006 3 SK Tenis Rohatsko Slavoj Český Brod 4:5 9:11 79:90
2. 6.5.2006 7 Slavoj Český Brod LTC Starý Kolín 7:2 14:5 97:59
3. 13.5.2006 11 LTC Houštka Slavoj Český Brod 2:7 6:14 74:105
4. 20.5.2006 16 Slavoj Český Brod TC Realsport Nymburk D 2:7 5:15 76:110
5. 3.6.2006 17 Slavoj Český Brod LTC Poděbrady 6:3 13:7 98:71
6. 10.6.2006 24 Slavoj Žiželice Slavoj Český Brod 4:5 10:10 83:76
7. 24.6.2006 26 Slavoj Český Brod TK Čelákovice 4:5 8:11 89:88

Soupiska Slavoj Český Brod

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Blažek Michal 1976 533 4
2 Takáč Martin 1977 643 3
3 Dvořák Michal 1973 732 3
4 Kudrnáč Martin 1988 882 3
5 Němec Pavel 1985 732 3
6 Minařík Tomáš 1968 787 3
7 Turek Jiří 1988 907 1
8 Blažek Petr 1971 907 1
9 Vedral David 1984 907 1
10 Kubelka Miroslav 1968 907 1
11 Makovský Jan 1991 907 1
12 Klusáček Miroslav 1959 907 1
21 Cimová Tereza 1985 190 9
22 Randák Eva 1984 302 6
23 Malíková Jana 1990 345 6
24 Kocová Markéta 1987 433 4
25 Beková Pavlína 1981 889 3
26 MÜLLER Aneta 1986 937 1

Kapitán družstva Slavoj Český Brod

Takáč Martin
604 200 077
rewulf@seznam.cz

Zástupce kapitána Slavoj Český Brod

Kocová Tereza
607 566 517
tereza.koc@a-contact.cz