dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2006 | 33- I.třída B

TJ Spolana Neratovice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC Realsport Nymburk 7 0 50:13 106:28 711:371 14
2. Slavoj Žiželice n.C. 6 1 41:22 86:48 650:473 13
3. TK Radošovice 4 3 35:28 78:59 644:540 11
4. Slavoj Český Brod 4 3 25:38 52:81 482:608 11
5. LTC Kolín B 3 4 32:31 71:68 617:592 10
6. TK Benešov 3 4 27:36 58:76 536:602 10
7. TJ Spolana Neratovice 1 6 27:36 57:82 534:654 8
8. TK Benátky B 0 7 15:48 33:99 341:675 6

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2006 3 TJ Spolana Neratovice TK Radošovice 4:5 7:12 64:93
2. 7.5.2006 6 LTC Kolín B TJ Spolana Neratovice 5:4 13:8 108:79
3. 14.5.2006 12 TJ Spolana Neratovice Slavoj Český Brod 4:5 10:11 81:96
4. 21.5.2006 13 TC Realsport Nymburk TJ Spolana Neratovice 5:4 13:9 99:83
5. 4.6.2006 20 TK Benátky B TJ Spolana Neratovice 4:5 8:10 66:83
6. 11.6.2006 22 TJ Spolana Neratovice Slavoj Žiželice n.C. 3:6 6:13 66:97
7. 25.6.2006 27 TK Benešov TJ Spolana Neratovice 6:3 12:7 95:78

Soupiska TJ Spolana Neratovice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Roušar Petr (H) 1991 268 9
2 Máca Tomáš 1989 979 3
3 Fryč David 1988 837 4
4 Muždeka Daniel 1990 1220 1
5 Zahurský Jakub 1989 1220 1
6 Vyhnal Aleš 1989 1220 1
7 Mirchi Lukáš 1989 1220 1
8 Binder Martin 1989 1220 1
9 Lechermayer Jakub 1993 1220 1
10 Mavrov Filip 1993 1220 1
11 Hoffmann Matouš 1993 1220 1
21 Hrubešová Denisa 1989 647 3
22 Kročáková Eliška 1990 361 4
23 Kloudová Tereza 1993 733 1
24 Lhotská Jana 1993 733 1
25 Lencová Kristýna 1994 733 1
26 Minkovová Beatriz 1995 733 1

Kapitán družstva TJ Spolana Neratovice

Kročák Jaroslav
774023519
marek.lenc@neraagro.cz

Zástupce kapitána TJ Spolana Neratovice

Máca Jiří
736506694
marek.lenc@neraagro.cz