dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2022 | Oblastní soutěž skupina C

TK Opava

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Zábřeh A 6 0 48:6 99:15 638:248 12
2. TK Opava 4 1 28:17 60:37 457:366 9
3. TK Milo Olomouc B 3 2 24:21 50:42 375:357 8
4. TK Gymnázium Uničov 3 2 23:22 48:50 424:405 8
5. Sokol Zábřeh B 1 4 17:28 30:66 294:474 6
6. Tenisový klub Šternberk, z.s. 1 4 13:32 28:66 307:490 6
7. TK Milo Olomouc C 0 5 9:36 27:66 303:458 5
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.04.2022 1 TK Opava volno
2. 07.05.2022 8 TK Milo Olomouc B TK Opava 1:8 2:16 31:99
3. 14.05.2022 10 TK Opava Tenisový klub Šternberk, z.s. 8:1 17:2 114:55
4. 28.05.2022 15 Sokol Zábřeh A TK Opava 8:1 17:2 111:41
5. 04.06.2022 19 TK Opava Sokol Zábřeh B 5:4 12:8 96:81
6. 18.06.2022 22 TK Gymnázium Uničov TK Opava 3:6 8:13 88:107
7. 25.06.2022 28 TK Opava TK Milo Olomouc C

Soupiska TK Opava

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ševčík Tadeáš (H) 2005 845 1
2 Beneš Daniel 2006 845 1
3 Beneš Martin (H) 1981 845 1
4 Vykydal Tomáš 1963 845 1
5 Vavrečka Lukáš 1971 845 1
6 Pelc Adam 2007 845 1
7 Šulák Jiří 2005 845 1
8 Stachovský Štěpán 2005 845 1
9 Šťastný František 2004 845 1
21 Svobodová Michaela 2007 386 4
22 Honková Elen 2007 658 1
23 Mikulenková Šarlota 2005 658 1
24 Sýkorová Kristýna 2003 658 1
25 Koukolová Tereza 2010 658 1
26 Šuláková Bára 2010 658 1

Kapitán družstva TK Opava

Šulák Jiří Mgr.
608 733 500
tkopava@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Opava

Vykydal Tomáš
728 004 410
tkopava@seznam.cz