mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2022 | II.TŔÍDA DM

TK TILIA Brno

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. D&M Tennis Academy, z.s. 6 0 43:10 89:23 613:272 12
2. Tenisový klub Mikulov, spolek 4 2 31:23 63:49 464:381 10
3. TKB Hrušovany z.s. 3 3 28:26 58:55 459:471 9
4. TJ Kraví Hora Brno 3 3 27:27 62:56 463:465 9
5. Mosilana Brno 2 4 24:30 50:60 423:467 8
6. TK Dolní Dunajovice,spolek 2 4 20:34 42:70 394:512 8
7. TK TILIA Brno 1 5 15:38 31:82 312:560 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 1.5.2022 4 TK TILIA Brno TKB Hrušovany z.s. 4:5 9:11 76:77
2. 8.5.2022 5 volno TK TILIA Brno
3. 15.5.2022 12 D&M Tennis Academy, z.s. TK TILIA Brno 7:1 14:3 95:37
4. 29.5.2022 14 TK TILIA Brno Mosilana Brno 5:4 10:9 81:74
5. 5.6.2022 19 TK Dolní Dunajovice,spolek TK TILIA Brno 7:2 14:5 102:73
6. 19.6.2022 23 TK TILIA Brno TJ Kraví Hora Brno 3:6 4:16 45:104
7. 26.6.2022 26 Tenisový klub Mikulov, spolek TK TILIA Brno 9:0 18:0 108:0

Soupiska TK TILIA Brno

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Koupil Adam 2011 686 4
2 Absolon René 2011 839 4
3 Strážnický Lukáš 2010 1537 1
4 Jelínek Václav 2012 1537 1
5 Kvasnička Jakub 2011 1537 1
6 Stuchlík Jan 2012 1537 1
21 Garecová Lilly-Ann 2010 633 4
22 Robotková Tereza 2011 1059 1
23 Mrázová Adéla 2011 1059 1
24 Jančíková Rozárie 2011 1059 1

Kapitán družstva TK TILIA Brno

Kadeřábková Alena
739081187
radim@tktilia.cz

Zástupce kapitána TK TILIA Brno

Mrázová Gabriela
739081187
radim@tktilia.cz