dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2022 | 20 - IV. třída J

TK Scentrum Benešov, z.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TENIS VLAŠIM,z.s. B 5 1 40:14 82:34 596:426 11
2. Tenisový oddíl Junior 5 1 36:18 82:39 594:428 11
3. Tsport Votice C 4 2 29:25 56:64 476:526 10
4. I. ČLTPK Čerčany C 3 3 31:23 66:54 535:513 9
5. SPORTTENIS Poříčí B 2 4 23:31 56:65 520:554 8
6. TK Týnec nad Sázavou B 2 4 19:35 44:73 449:557 8
7. TK Scentrum Benešov, z.s. 0 6 11:43 32:89 452:618 6
8. volný los 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.04.2022 NT 08.05. 3 TK Scentrum Benešov, z.s. TENIS VLAŠIM,z.s. B 1:8 2:16 56:101
2. 07.05.2022 NT 15.05. 7 volný los TK Scentrum Benešov, z.s.
3. 14.05.2022 NT 22.05. 10 TK Scentrum Benešov, z.s. TK Týnec nad Sázavou B 3:6 7:12 81:88
4. 28.05.2022 NT 05.06. 16 SPORTTENIS Poříčí B TK Scentrum Benešov, z.s. 5:4 12:9 99:84
5. 04.06.2022 NT 19.06. 17 Tsport Votice C TK Scentrum Benešov, z.s. 8:1 17:5 111:74
6. 18.06.2022 NT 26.06. 24 TK Scentrum Benešov, z.s. Tenisový oddíl Junior 0:9 1:18 65:109
7. 25.06.2022 NT 02.07. 26 I. ČLTPK Čerčany C TK Scentrum Benešov, z.s. 7:2 14:8 110:92

Soupiska TK Scentrum Benešov, z.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Beneš Michal (H) 2003 845 1
2 Beneš Daniel (H) 2006 845 1
3 Jandač Marek 2006 845 1
4 Břeský Petr 1976 845 1
5 Jandač Petr 1966 845 1
6 Jandač Martin 1966 845 1
7 Gottwald Jakub 2002 845 1
8 Břeský Vojtěch 2009 845 1
9 Duchoslav Antonín 2009 845 1
21 Proctor Natalie 2005 540 3
22 Buriánová Anna 2005 658 1
23 Chládková Alice 2003 658 1
24 Proctor Daniela 2007 658 1
25 Gottwaldová Petra 1978 658 1
26 Králová Eliška 2009 658 1
27 Micková Alexandra 1985 658 1
28 Bednářová Veronika 2008 658 1

Kapitán družstva TK Scentrum Benešov, z.s.

Papežová Michaela
604284216
papezova.misa@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Scentrum Benešov, z.s.

Beneš Michal
777 221157
benes.tenis@centrum.cz