babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2022 | Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis LIGA

SK Tenis Tišnov

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK AGROFERT Prostějov 6 0 34:2 34:2 214:37 12
2. TC-ŽLTC Brno, z.s. A 5 1 29:7 29:7 186:107 11
3. TC BORS CLUB 4 2 20:16 20:16 159:145 10
4. SK Tenis Tišnov 3 3 19:17 19:17 152:156 9
5. TJ Žďár nad Sázavou 2 4 9:27 9:27 100:178 8
6. BLTC Brno 1 5 8:28 8:28 110:187 7
7. TK Zlín 0 6 7:29 7:29 92:203 6
8. TC-ŽLTC Brno, z.s. B-odhlášeno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
9. 0 0 0:0 0:0 0:0 0
10. 0 0 0:0 0:0 0:0 0
11. 0 0 0:0 0:0 0:0 0
12. 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
2. 15.5.2022 7 SK Tenis Tišnov TC BORS CLUB 2:4 2:4 24:33
9 SK Tenis Tišnov BLTC Brno 5:1 5:1 32:21
3. 22.5.2022 14 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov 6:0 6:0 36:3
15 TJ Žďár nad Sázavou SK Tenis Tišnov 1:5 1:5 19:34
6. 5.6.2022 35 SK Tenis Tišnov TC-ŽLTC Brno, z.s. A 1:5 1:5 21:36
8. 12.6.2022 43 TC-ŽLTC Brno, z.s. B-odhlášeno SK Tenis Tišnov
44 SK Tenis Tišnov TK Zlín 6:0 6:0 38:11

Soupiska SK Tenis Tišnov

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Sláma Daniel 2013 699 1
2 Bukalová Emily 2013 699 1
3 Musilová Charlotte 2013 699 1
4 Tobiasz Vojtěch 2013 699 1
5 Smutný Ondřej 2013 699 1
6 Brummer Adrian 2013 699 1
7 Cikánek František 2013 699 1
8 Pazderová Daniela 2013 699 1
9 Gajdošechová Karin Júlia (EU) 2013 699 1
10 Pirochta Ondřej 2014 699 1
11 Buček Dominik 2014 699 1
12 Kovařík Adam 2014 699 1

Kapitán družstva SK Tenis Tišnov

Kunický Zdeněk
+420777245244
info@tenis-tisnov.cz

Zástupce kapitána SK Tenis Tišnov

Prudká Kamila
+420777245244
info@tenis-tisnov.cz