dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2023 | EXTRA LIGA - MONETA O putovní pohár prezidenta ČTS

TK Slavia Orlová A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Na Dolině o.s.-Tennis Hill Havířov A 6 0 39:15 81:36 566:403 12
2. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A 4 2 27:27 62:56 497:455 10
3. TK Milo Olomouc A 3 3 31:23 68:55 530:480 9
4. Městský tenisový klub Karviná A 3 3 30:24 66:55 564:519 9
5. TK Slavia Orlová A 2 4 27:27 60:57 490:490 8
6. TK TENNISPOINT FM A 2 4 21:33 50:71 442:513 8
7. TJ Zbrojovka Vsetín A 1 5 14:40 29:86 366:595 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.04..2023 4 TK Slavia Orlová A Městský tenisový klub Karviná A 3:6 8:14 75:104
2. 07.05.2023 5 TK Milo Olomouc A TK Slavia Orlová A 7:2 14:6 91:62
3. 08.05.2023 12 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A TK Slavia Orlová A 5:4 11:8 87:66
4. 14.05.2023 14 TK Slavia Orlová A TK TENNISPOINT FM A 8:1 16:2 108:48
5. 28.05.2023 19 TK Na Dolině o.s.-Tennis Hill Havířov A TK Slavia Orlová A 7:2 14:6 99:70
6. 04.06.2023 23 TK Slavia Orlová A volno
7. 18.06.2023 26 TJ Zbrojovka Vsetín A TK Slavia Orlová A 1:8 2:16 61:109

Soupiska TK Slavia Orlová A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Krupa Lukáš (H) 2006 65 20
2 Šimeček David 2006 69 20
3 Velčovský Vojtěch (H) 2005 175 12
4 Kubatko Dominik 2005 510 4
5 Tajdus Tomáš 2005 394 6
6 Jendřejek Daniel 2008 273 9
7 MOLDRZYK FRANTIŠEK 2007 491 4
8 Tomica Daniel 2010 927 3
9 Mařec Jiří 2006 1049 3
10 Obluk Jiří 2006 979 3
11 Bill Denis 2005 1138 1
12 Kopel Šimon 2006 1138 1
21 Ondrášková Karolína (H) 2008 87 15
22 Zimenová Lujza (EU) 2009 346 6
23 Cháňová Laura (H) 2008 154 9
24 Pavlišová Ellen 2008 230 9
25 Tokářová Terezie 2005 370 4
26 Nawrot Emilia (EU) 2009 772 3
27 Pulcerová Klaudie 2010 739 3
28 Šimečková Lucie 2008 517 4

Kapitán družstva TK Slavia Orlová A

Hašek Jan
775 189 190
tkslavia.orlova@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Slavia Orlová A

Kadora Jakub
723 956 211
tkslavia.orlova@sezmam.cz