mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2023 | 42 - Královéhradecký krajský přebor

Sokol Smiřice A

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. 4 0 24:12 51:25 377:252 8
2. TO TJ Tesla Pardubice B 3 1 26:10 53:23 360:232 7
3. TJ Červený Kostelec A 1 3 15:21 31:43 280:320 5
4. Sokol Smiřice A 1 3 13:23 27:48 256:354 5
5. Lokomotiva Trutnov 1 3 12:24 27:50 231:346 5
6. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2023 NT 6.5.2023 2 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. Sokol Smiřice A 6:3 14:6 104:70
2. 7.5.2023 NT 13.5.2023 6 Sokol Smiřice A TJ Červený Kostelec A 7:2 14:4 94:63
3. 14.5.2023 NT 27.5.2023 7 Sokol Smiřice A volno
4. 28.5.2023 NT 3.6.2023 12 Lokomotiva Trutnov Sokol Smiřice A 7:2 14:4 86:50
5. 4.6.2023 NT 17.6.2023 14 Sokol Smiřice A TO TJ Tesla Pardubice B 1:8 3:16 42:101

Soupiska Sokol Smiřice A

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Lžíčař Filip 2011 1083 4
2 Andrýs Václav 2012 971 4
3 Šesták Vít 2011 1298 3
4 Král Jiří 2012 1246 3
21 Marková Adéla 2011 1117 3
22 Vaňková Nela 2013 1247 1

Kapitán družstva Sokol Smiřice A

Marek Pavel
724670762
pavel.marek@bleskove-preklady.cz

Zástupce kapitána Sokol Smiřice A

Šesták Kamil
737391824
vebrikt@seznam.cz