dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2023 | ODO I. B

TO Sokol Plzeň Doudlevce C

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Lokomotiva Plzeň B 6 0 41:13 87:31 615:323 12
2. TO Sokol Plzeň Doudlevce A 4 2 30:24 64:53 515:448 10
3. TCG Karlovy Vary C 3 3 27:25 57:61 431:486 9
4. TK Škoda Plzeň D 3 3 27:27 61:55 462:470 9
5. TCF Schicht Mariánské Lázně B 3 3 26:28 56:59 468:463 9
6. TO Sokol Plzeň Doudlevce C 2 4 26:28 56:60 459:452 8
7. Lokomotiva Karlovy Vary 0 6 10:42 23:85 237:545 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2023 1 TO Sokol Plzeň Doudlevce A TO Sokol Plzeň Doudlevce C 6:3 12:7 83:81
2. 6.5.2023 8 TO Sokol Plzeň Doudlevce C TK Lokomotiva Plzeň B 3:6 7:13 63:103
3. 13.5.2023 10 volno TO Sokol Plzeň Doudlevce C
4. 27.5.2023 15 TO Sokol Plzeň Doudlevce C TCG Karlovy Vary C 4:5 10:10 80:69
5. 3.6.2023 19 TCF Schicht Mariánské Lázně B TO Sokol Plzeň Doudlevce C 3:6 7:12 69:82
6. 17.6.2023 22 TO Sokol Plzeň Doudlevce C TK Škoda Plzeň D 4:5 8:11 77:72
7. 24.6.2023 28 Lokomotiva Karlovy Vary TO Sokol Plzeň Doudlevce C 3:6 7:12 56:76

Soupiska TO Sokol Plzeň Doudlevce C

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Větrovec Michal (H) 1995 954 1
2 Vítek Dominik (H) 1994 954 1
3 Milt Karel (H) 1977 954 1
4 Tykal Radek 1974 954 1
5 Wais Vilém 1972 954 1
6 Homola Marek 1971 954 1
7 Lukšík David 1975 954 1
8 Gosler Karel 1996 954 1
9 Hajský Tomáš 1978 954 1
21 Halounová Alexandra (H) 2000 301 6
22 Halounová Sandra (H) 2000 405 4

Kapitán družstva TO Sokol Plzeň Doudlevce C

Wais Vilém
777122340
vilem.wais@seznam.cz

Zástupce kapitána TO Sokol Plzeň Doudlevce C

Tykal Radek
733485417
vilem.wais@seznam.cz