babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2023 | 58 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina H

volný los

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Říčany 4 0 34:4 34:4 215:51 8
2. TK Radošovice 2 2 19:21 19:21 131:157 6
3. TK Benešov 2 1 19:9 19:9 129:68 5
4. 1.TK Pacov 1 3 12:28 12:28 113:195 5
5. TENIS VLAŠIM,z.s. 0 3 4:26 4:26 49:166 3
6. volný los 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 6.5.2023 (NT do 14.5.) 1 Sokol Říčany volný los
2. 13.5.2023 (NT do 21.5.) 4 volný los TK Radošovice
3. 27.5.2023 (NT do 4.6.) 7 TENIS VLAŠIM,z.s. volný los
4. 3.6.2023 (NT do 10.6.) 10 volný los 1.TK Pacov
5. 10.6.2023 (NT do 17.6.) 13 TK Benešov volný los

Soupiska volný los

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Kapitán družstva volný los



Zástupce kapitána volný los