dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2024 | 01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

TK Pernštýn 1897 Pardubice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B 7 0 41:22 86:45 575:443 14
2. Tenisový klub Eden HK A 6 1 41:20 85:51 607:483 13
3. LTC Pardubice B 4 3 35:28 76:61 575:515 11
4. TK Pernštýn 1897 Pardubice 4 3 35:28 74:65 570:510 11
5. TK Česká Třebová, z.s. A 4 3 30:31 67:69 545:512 11
6. TO TJ Svitavy A 2 5 31:32 69:68 533:559 9
7. TC Chrudim z.s. A 1 6 18:45 45:92 466:639 8
8. TK Kvasiny A 0 7 19:44 41:92 426:636 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2024 NT 5.5.2024 4 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Kvasiny A 8:1 17:3 104:53
2. 4.5.2024 NT 12.5.2024 6 LTC Pardubice B TK Pernštýn 1897 Pardubice 8:1 16:2 104:58
3. 11.5.2024 NT 26.5.2024 11 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B 3:6 6:12 62:73
4. 25.5.2024 NT 2.6.2024 15 TK Česká Třebová, z.s. A TK Pernštýn 1897 Pardubice 2:7 6:14 63:90
5. 1.6.2024 NT 16.6.2024 18 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Svitavy A 5:4 11:11 79:81
6. 15.6.2024 NT 23.6.2024 24 Tenisový klub Eden HK A TK Pernštýn 1897 Pardubice 5:4 10:9 80:82
7. 22.6.2024 NT 29.6.2024 25 TC Chrudim z.s. A TK Pernštýn 1897 Pardubice 2:7 7:15 56:95

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Holub David 2002 177 12
2 Paleček Ondřej 1999 135 12
3 Bezdíček Bohumil (H) 2004 220 9
4 Šmíd Martin 2009 965 3
5 Chaloupka David 1982 851 3
6 Čapoun Jan 1978 1029 1
7 Ehl Radek 1977 1029 1
8 Mrklovský David 2008 1029 1
9 Kovalčuk Vladimír (H) 1995 1029 1
10 Outrata Tomáš 2007 1029 1
11 Nakládal Jakub 1987 1029 1
21 Bezdíčková Hana 2001 107 15
22 Blažková Klára 2008 486 4
23 Brabcová Sára 2004 875 3
24 Jelínková Barbora 2004 734 3
25 Cibulková Veronika 2003 927 1
26 Prausová Vendula 2008 927 1
27 Štěpánková Eliška 1996 927 1

Kapitán družstva TK Pernštýn 1897 Pardubice

Paleček Ondřej
720 157 752
ondrapal1@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Pernštýn 1897 Pardubice

Holub David
723 151 711
holub.d6@gmail.com