starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2024 | 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná`

TK Pernštýn 1897 Pardubice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B 4 1 22:8 46:17 308:175 9
2. SK Týniště nad Orlicí 3 2 17:13 36:29 257:244 8
3. Tenisový klub Eden HK C 3 2 14:16 30:32 221:237 8
4. TK SB Světlá n.Sáz. 2 3 14:16 29:33 251:249 7
5. Sokol Smiřice B 2 3 9:21 21:43 194:298 7
6. TK Pernštýn 1897 Pardubice 1 4 14:16 29:37 232:260 6

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2024 NT 5.5.2024 3 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK SB Světlá n.Sáz. 2:4 4:8 37:59
2. 4.5.2024 NT 12.5.2024 5 Tenisový klub Eden HK C TK Pernštýn 1897 Pardubice 3:3 7:6 51:47
3. 11.5.2024 NT 26.5.2024 8 TK Pernštýn 1897 Pardubice SK Týniště nad Orlicí 5:1 10:3 68:26
4. 25.5.2024 NT 2.6.2024 12 Sokol Smiřice B TK Pernštýn 1897 Pardubice 3:3 8:7 54:54
5. 1.6.2024 NT 16.6.2024 13 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B TK Pernštýn 1897 Pardubice 5:1 11:2 70:26

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Čapoun Kryštof 2010 896 1
2 Kaplan Jonáš 2011 896 1
3 Schejbalová Klára 2013 727 1
4 Pour Sebastian 2011 896 1
5 Loukota Eliáš 2011 896 1
6 Nakládal Samuel 2014 896 1
7 Zavadilová Zuzana 2012 727 1
8 Macháček Marek 2012 896 1
9 Siváková Vanessa 2014 727 1
10 Hloušová Julie 2014 727 1
11 Petružálková Eliška 2014 727 1
12 Petera Jakub 2012 896 1

Kapitán družstva TK Pernštýn 1897 Pardubice

Schejbal Jiří
736 502 476
jiri.schejbal@csobpoj.cz

Zástupce kapitána TK Pernštýn 1897 Pardubice

Nakládal Ondřej
776 145 841
nakli@seznam.cz