dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2024 | DA 2B

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTK Liberec D 7 0 51:10 103:24 678:347 14
2. SK Štětí B 6 1 40:23 85:59 694:575 13
3. TK Rochlice Liberec 5 2 36:24 78:52 620:525 12
4. TK Spartak Děčín 3 4 32:31 69:64 587:529 10
5. Slovan Liberec B 3 4 28:33 61:71 546:590 10
6. TCEN Hrádek nad Nisou B 2 5 29:31 61:64 503:515 9
7. TK Roudnice n.L. 2 5 26:37 56:77 535:614 9
8. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 0 7 5:58 15:117 291:759 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.04.2024 1 Slovan Liberec B ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 9:0 18:1 117:36
2. 04.05.2024 8 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TCEN Hrádek nad Nisou B 0:9 0:18 31:110
3. 11.05.2024 10 LTK Liberec D ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 9:0 18:0 110:25
4. 25.05.2024 15 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. TK Rochlice Liberec 1:8 4:16 68:111
5. 01.06.2024 19 TK Roudnice n.L. ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 9:0 18:1 114:52
6. 15.06.2024 22 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. SK Štětí B 3:6 7:12 47:86
7. 22.06.2024 28 TK Spartak Děčín ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. 8:1 17:2 111:32

Soupiska ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Anderle David 2010 1029 1
2 Hošic Benjamín 2007 1029 1
3 Mikula Lukáš 2009 1029 1
4 Stehlík Daniel 2009 1029 1
5 Lysý Jan 2010 1029 1
6 Mikez Šimon 2006 1029 1
7 Šalanda Radovan 2009 1029 1
8 Mikula Matyáš 2009 1029 1
9 Horyna Šimon 2013 1029 1
10 Kozderka Jakub 2014 1029 1
11 Hamřík Ladislav 2009 1029 1
21 Gajdošová Liliana (EU) 2003 81 15
22 Honsová Hanna 2011 927 1
23 Kozlova Sofija (Z) 2012 927 1
24 Kolčavová Viktorie 2013 927 1
25 Horynová Emily 2011 927 1
26 Kozderková Eliška 2012 927 1

Kapitán družstva ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.

Gajdošová Liliana
+420732313306
liligajdosova@seznam.cz

Zástupce kapitána ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.

Matěásko Michal
+420732149730
mateasko@seznam.cz