dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2024 | 2A 2. liga A

TK Lokomotiva Plzeň z.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Louny 6 1 40:19 84:45 635:469 13
2. TK Most 6 1 35:22 76:52 599:533 13
3. TK Slavia Plzeň B 5 2 39:24 85:52 654:494 12
4. TK Ústí nad Labem 4 3 42:21 90:51 684:514 11
5. LTC Slovan Kladno 3 4 29:30 64:72 541:597 10
6. TK Lokomotiva Plzeň z.s. 3 4 21:38 48:84 545:661 10
7. TK Škoda Plzeň z.s. 1 6 22:41 52:83 480:617 8
8. Tenisklub Cheb 0 7 13:46 34:94 414:667 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.4.2024 4 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Most 5:4 10:12 111:110
2. 4.5.2024 5 Tenisklub Cheb TK Lokomotiva Plzeň z.s. 3:6 8:12 81:99
3. 11.5.2024 12 TK Slavia Plzeň B TK Lokomotiva Plzeň z.s. 6:3 14:7 115:87
4. 25.5.2024 14 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Louny 0:5 1:10 31:65
5. 1.6.2024 19 LTC Slovan Kladno TK Lokomotiva Plzeň z.s. 7:2 14:6 100:73
6. 15.6.2024 23 TK Lokomotiva Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. 5:4 10:8 87:73
7. 22.6.2024 26 TK Ústí nad Labem TK Lokomotiva Plzeň z.s. 9:0 18:2 117:57

Soupiska TK Lokomotiva Plzeň z.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vítek Jakub 1994 366 6
2 Ricci Alessandro (H) 1998 623 4
3 Kovářík Patrik 1995 881 3
4 Kotrc Aleš (H) 2008 618 4
5 Kupka Ondřej 2006 402 6
6 Vavřík Roman 2001 247 9
7 Vild Ondřej (H) 2004 209 9
8 Pašek Adam 1999 1029 1
9 Knapp Vlastimil 1985 1029 1
10 Kotrba Adam (H) 2008 1029 1
11 Koskuba Karel 1979 1029 1
21 Veselá Michaela 2007 99 15
22 Nováková Karolína (H) 2002 299 6
23 Faflová Markéta 1995 734 3
24 Züglerová Lucie 1998 828 3
25 Kaslová Sofie 2010 424 4
26 Kulová Daniela 2000 458 4
27 Mottlová Sofie (H) 2011 927 1

Kapitán družstva TK Lokomotiva Plzeň z.s.

Vítek Jakub
731 276 524
druzstva@tkloko.cz

Zástupce kapitána TK Lokomotiva Plzeň z.s.

Kovářík Patrik
605 019 956
druzstva@tkloko.cz