starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2024 | 38. Soutěže smíšených družstev 2024-B

Sokol Královice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 7 0 32:10 67:23 460:277 14
2. TCD Donovalská 6 1 36:6 73:14 474:229 13
3. TopTennis Xaverov s.r.o. 5 2 25:17 50:35 362:339 12
4. Tenis Cibulka 3 4 24:18 50:38 383:312 10
5. LOB S.A. Bohnice, z.s. B 2 5 16:26 34:53 307:391 9
6. VŠTJ Technika Praha strojní B 2 5 14:28 31:57 318:415 9
7. Sokol Čimice B 2 5 12:30 25:62 294:433 9
8. Sokol Královice 1 6 9:33 20:68 267:469 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.04.2024 4 Sokol Královice Tenis Cibulka 2:4 4:8 38:61
2. 04.05.2024 5 VŠTJ Technika Praha strojní B Sokol Královice 5:1 10:3 64:45
3. 11.05.2024 12 LOB S.A. Bohnice, z.s. B Sokol Královice 2:4 5:8 53:63
4. 25.05.2024 14 Sokol Královice Sokol Čimice B 1:5 3:10 41:76
5. 01.06.2024 19 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Královice 5:1 11:2 69:30
6. 15.06.2024 23 Sokol Královice TCD Donovalská 0:6 0:12 23:74
7. 22.06.2024 26 TopTennis Xaverov s.r.o. Sokol Královice 6:0 12:0 72:27

Soupiska Sokol Královice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Schmidt Eric 2010 693 3
2 Osmančík Lukáš 2010 896 1
3 Babková Linda 2010 727 1
4 Kallmünzer Elizara 2011 727 1
5 Kallmünzer Leontýna 2014 727 1

Kapitán družstva Sokol Královice

Řihovský Ondřej Mgr.
604915250
teniskralovice@seznam.cz

Zástupce kapitána Sokol Královice

Kallmünzer Bohdan
724248936
teniskralovice@seznam.cz