mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2006 | 40. Pražská liga

Vodní Stavby Praha

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Sparta Praha 6 1 54:9 110:23 692:244 13
2. I.ČLTK Praha 6 1 52:11 108:27 695:307 13
3. Tenis.škola TALLENT A 6 1 43:20 90:43 626:370 13
4. TC VŠ Praha A 3 4 26:37 55:75 428:536 10
5. Vodní Stavby Praha 3 4 20:43 43:89 407:619 10
6. TŠ Hostivař 2 5 17:46 35:93 299:623 9
7. LTC Zbraslav 1 6 21:42 47:89 369:618 8
8. LTC Modřany 2005 A 1 6 19:44 42:91 433:632 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 30.4.2006 1 TŠ Hostivař Vodní Stavby Praha 5:4 10:8 71:68
2. 7.5.2006 5 Vodní Stavby Praha LTC Modřany 2005 A 5:4 10:8 87:79
3. 14.5.2006 9 I.ČLTK Praha Vodní Stavby Praha 9:0 18:1 110:36
4. 21.5.2006 13 Vodní Stavby Praha LTC Zbraslav 5:4 12:10 86:77
5. 4.6.2006 17 Tenis.škola TALLENT A Vodní Stavby Praha 8:1 16:2 103:39
6. 11.6.2006 21 Vodní Stavby Praha TK Sparta Praha 0:9 0:18 17:108
7. 25.6.2006 25 TC VŠ Praha A Vodní Stavby Praha 4:5 9:10 71:74

Soupiska Vodní Stavby Praha

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kuběnka Michael 1995 404 9
2 Matějka David 1994 583 6
3 Grunt David 1996 1408 1
4 Urban Martin 1995 1408 1
5 Smékal Arthur (H) 1996 1408 1
21 Kulhánková Denisa 1995 182 12
22 Havlová Tereza 1994 190 12
23 Vosecká Andrea 1995 207 9
24 Uhlířová Veronika 1996 856 1

Kapitán družstva Vodní Stavby Praha

Kulhánek J.
605438407
mirahl@centrum.cz

Zástupce kapitána Vodní Stavby Praha

Haluzík J.
737233665
mirahl@centrum.cz