mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2024 | 42 - I. třída B

LTC Mladá Boleslav z.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LTC Houštka B 7 0 50:13 103:27 681:300 14
2. TK Benátky nad Jizerou 6 1 47:16 96:36 684:363 13
3. TJ LTC Poděbrady 5 2 33:30 72:65 599:512 12
4. TK PTA Kolín 4 3 36:27 74:59 534:542 11
5. TK Mnichovo Hradiště 3 4 31:32 66:67 553:522 10
6. LTC Mladá Boleslav z.s. 1 6 25:38 51:78 387:594 8
7. TK Čelákovice 2 5 23:40 51:83 434:594 8
8. TJ Slavia Radonice 0 7 7:56 15:113 274:719 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 28.04.2024 NT 08.05. 2 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Čelákovice 2:7 4:14 35:95
2. 05.05.2024 NT 11.05. 8 TJ Slavia Radonice LTC Mladá Boleslav z.s. 0:9 1:18 56:115
3. 12.05.2024 NT 25.05. 9 LTC Houštka B LTC Mladá Boleslav z.s. 8:1 16:2 102:23
4. 26.05.2024 NT 01.06. 16 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště 4:5 8:10 61:80
5. 02.06.2024 NT 08.06. 18 TJ LTC Poděbrady LTC Mladá Boleslav z.s. 6:3 13:6 96:49
6. 16.06.2024 NT 22.06. 23 LTC Mladá Boleslav z.s. TK Benátky nad Jizerou 3:6 6:12 48:84
7. 23.06.2024 NT 30.06. 27 TK PTA Kolín LTC Mladá Boleslav z.s. 6:3 12:7 81:56

Soupiska LTC Mladá Boleslav z.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Skřivánek Rudolf 2013 659 6
2 Maroušek David 2013 833 4
3 Srba Jakub 2014 1623 1
4 Němeček Jan 2014 1623 1
5 Sedláček Oliver 2014 1623 1
21 Nováková Berenika 2012 145 12
22 Šebková Marie 2013 310 9
23 Hyblerová Kristýna 2013 1014 3
24 Drahotová Nella 2012 1230 1
25 Koláčková Kristýna 2014 1230 1
26 Černá Kristýna 2014 1230 1
27 Hradiská Emma 2014 1230 1

Kapitán družstva LTC Mladá Boleslav z.s.

Maroušek Martin
724 233 967
Mmarousek@seznam.cz

Zástupce kapitána LTC Mladá Boleslav z.s.

Novák Miloš
606 600 537
m.novak@aas-automotive.cz