mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | Oblastní přebor skupina A

TC BIOCEL Vratimov z.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. SK Vitality Slezsko o.s. 6 0 49:5 100:13 638:228 12
2. TK Na Dolině o.s. 5 1 35:19 75:44 517:405 11
3. Tenis Nový Jičín,z.s. 4 2 32:22 70:45 534:429 10
4. SKT Frýdlant n.O. B 3 3 31:23 63:50 458:413 9
5. TC BIOCEL Vratimov z.s. 2 4 15:39 33:81 341:542 8
6. Rožnovský tenisový klub 1 5 17:37 35:78 331:525 7
7. TK Havířov, z.s. 0 6 10:44 23:88 294:571 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 27.04.2025 2 TC BIOCEL Vratimov z.s. Tenis Nový Jičín,z.s. 2:7 4:15 54:105
2. 04.05.2025 7 Rožnovský tenisový klub TC BIOCEL Vratimov z.s. 4:5 8:11 77:74
3. 11.05.2025 11 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK Na Dolině o.s. 2:7 6:16 58:97
4. 25.05.2025 14 volno TC BIOCEL Vratimov z.s.
5. 01.06.2025 20 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK Havířov, z.s. 6:3 12:6 99:45
6. 15.06.2025 21 SK Vitality Slezsko o.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. 9:0 18:0 108:23
7. 22.06.2025 28 SKT Frýdlant n.O. B TC BIOCEL Vratimov z.s. 9:0 18:0 110:33

Soupiska TC BIOCEL Vratimov z.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vaněk Jiří 2013 928 4
2 Kopkáš Štěpán 2014 1207 4
3 Růžička Matěj 2015 1283 4
4 Novák Tomáš 2015 1633 1
5 Hanel Mikoláš 2015 1633 1
21 Pyšná Eliška 2013 525 6
22 Tomisová Tereza 2014 594 6
23 Kaimová Tereza 2014 869 4
24 Parzyk Julie 2014 973 4
25 Kořistková Kristina 2015 1387 1
26 Musálková Viktorie 2015 1387 1
27 Čípová Sofie 2015 1387 1

Kapitán družstva TC BIOCEL Vratimov z.s.

Tomis Petr
724474758
tenisvratimov@seznam.cz

Zástupce kapitána TC BIOCEL Vratimov z.s.

Kopkášová Soňa
732286055
tenisvratimov@seznam.cz