dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | Severomoravská divize-O Pohár předsedy ČTS

TK Slavia Orlová

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. SLOVAN HRANICE, z.s. 7 0 46:17 98:37 700:466 14
2. TK SC OSTRAVA A 5 2 38:25 77:56 576:476 12
3. Městský tenisový klub KarvináA 4 3 40:23 85:52 674:523 11
4. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A 4 3 37:26 78:59 586:482 11
5. TK Slavia Orlová 4 3 35:28 80:64 671:579 11
6. TJ Zbrojovka Vsetín 2 5 28:35 62:77 519:598 9
7. SK JC Sport Opava B 2 5 21:42 47:85 464:606 9
8. Pašťa tenis, z.s. 0 7 7:56 18:115 262:722 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.04.2025 3 TK Slavia Orlová TK SC OSTRAVA A 4:5 11:10 81:75
2. 03.05.2025 7 Městský tenisový klub KarvináA TK Slavia Orlová 4:5 11:11 129:130
3. 10.05.2025 10 TK Slavia Orlová SLOVAN HRANICE, z.s. 4:5 9:11 84:87
4. 24.05.2025 16 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A TK Slavia Orlová 6:3 13:7 93:73
5. 31.05.2025 17 SK JC Sport Opava B TK Slavia Orlová 2:7 5:14 63:98
6. 14.06.2025 24 TK Slavia Orlová TJ Zbrojovka Vsetín 6:3 13:8 98:75
7. 21.06.2025 26 Pašťa tenis, z.s. TK Slavia Orlová 3:6 6:15 57:107

Soupiska TK Slavia Orlová

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Šimeček David 2006 59 25
2 Podzemný Vojtěch 2000 1748 4
3 Krupa Lukáš (H) 2006 524 6
4 Kadora Jakub 1993 957 6
5 Moravec Ondřej (H) 2001 587 6
6 Hadrava Jakub 1993 1189 6
7 Jendřejek Daniel 2008 227 9
8 Kubatko Dominik 2005 2464 4
9 Michalík Jiří 2000 1257 6
10 Kuldánek Jiří 2009 2707 4
11 Tomica Daniel 2010 4287 1
12 Bury Lukasz (EU) 2011 4287 1
21 Kubáňová Karolína 2001 38 25
22 Tokářová Terezie 2005 116 15
23 Huťková Klaudie (H) 2004 345 6
24 Ondrášková Karolína 2008 412 6
25 Tomanová Nikola 1996 487 6
26 Cháňová Laura 2008 1677 3
27 Polochová Eliška 2009 1677 3
28 Kolková Kristýna 2010 1677 3

Kapitán družstva TK Slavia Orlová

Šrámek Pavel
602 532 539
tkslavia.orlova@seznam.cz

Zástupce kapitána TK Slavia Orlová

Dudzik Bohuslav
602 713 985
tkslavia.orlova@sezmam.cz