dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | 05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

SK Rychnovek

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Sokol Bukovice 6 1 41:22 87:49 617:490 13
2. TK Kvasiny B 5 2 37:26 80:58 590:481 12
3. SK Rychnovek 4 3 39:24 85:56 605:517 11
4. TJ Červený Kostelec A 4 3 38:25 86:56 626:465 11
5. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 4 3 35:28 76:65 554:510 11
6. Sokol Smiřice A 3 4 31:32 69:70 538:548 10
7. TJ Červený Kostelec B 1 6 20:43 48:94 464:650 8
8. TJ Sparta Úpice A 1 6 11:52 25:108 375:708 8

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.4.2025 NT 1.5.2025 2 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Rychnovek 3:6 6:12 61:76
2. 3.5.2025 NT 11.5.2025 8 SK Rychnovek TK Kvasiny B 4:5 9:10 70:79
3. 10.5.2025 NT 18.5.2025 9 SK Rychnovek Sokol Bukovice 4:5 10:11 84:84
4. 24.5.2025 NT 1.6.2025 16 TJ Červený Kostelec A SK Rychnovek 4:5 10:11 88:76
5. 31.5.2025 NT 15.6.2025 18 SK Rychnovek TJ Sparta Úpice A 9:0 18:1 116:53
6. 14.6.2025 NT 22.6.2025 23 Sokol Smiřice A SK Rychnovek 5:4 11:10 80:81
7. 21.6.2025 NT 28.6.2025 27 SK Rychnovek TJ Červený Kostelec B 7:2 15:7 102:72

Soupiska SK Rychnovek

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Hladík Jaromír 2000 630 6
2 Pugzík Jan 1984 1561 6
3 Válek Jiří 1984 2254 4
4 Fiala Josef 2000 2464 4
5 Kyška Jiří 1978 1849 4
6 Fiala Daniel 2003 4287 1
7 Městecký Tomáš 1984 4287 1
21 Pavlíčková Andrea 1987 1157 4
22 Volinová Adela (H) 2003 1677 3

Kapitán družstva SK Rychnovek

Válek Jiří
608138156
aca.valek@seznam.cz

Zástupce kapitána SK Rychnovek

Kyška Jiří
605542974
jiri.kyska@seznam.cz