starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | 33 - Pardubický krajský přebor

TK Hlinsko

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC Chrudim z.s. 6 1 44:19 91:39 583:301 13
2. TK SB Světlá n.Sáz. 6 1 43:20 88:45 575:392 13
3. LTC Vysoké Mýto A 5 2 39:24 81:53 555:452 12
4. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. 4 3 38:25 83:55 613:434 11
5. TO SK Žamberk A 3 4 36:27 77:57 590:436 10
6. TK Hlinsko 3 4 32:31 66:67 492:489 10
7. TK Letohrad 1 6 19:44 42:91 343:572 8
8. TC Litomyšl, z.s.-TK UO VYLOUČENO 0 7 1:62 3:124 76:751 3

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.4.2025 NT 1.5.2025 3 TO SK Žamberk A TK Hlinsko 5:4 12:8 91:72
2. 3.5.2025 NT 11.5.2025 7 TK Hlinsko Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. 6:3 12:8 86:85
3. 10.5.2025 NT 18.5.2025 10 TC Chrudim z.s. TK Hlinsko 6:3 12:6 80:47
4. 24.5.2025 NT 1.6.2025 16 TK Hlinsko TK Letohrad 6:3 13:7 84:58
5. 31.5.2025 NT 15.6.2025 17 TK Hlinsko TK SB Světlá n.Sáz. 1:8 3:16 53:95
6. 14.6.2025 NT 22.6.2025 24 LTC Vysoké Mýto A TK Hlinsko 6:3 12:6 80:42
7. 21.6.2025 NT 28.6.2025 26 TK Hlinsko TC Litomyšl, z.s.-TK UO VYLOUČENO 9:0 18:0 108:0

Soupiska TK Hlinsko

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kusý Jakub 2011 620 6
2 Kusý Matěj 2013 723 6
3 Adámek Alexander 2011 1101 4
4 Bouška Jiří 2011 1736 1
5 Janáček Mikuláš 2013 1736 1
6 Kostelecký Antonín 2012 1736 1
7 Odvárka David 2012 1736 1
21 Mrkvičková Josefína 2014 641 6
22 Dostálová Nela 2012 944 4
23 Králíčková Nikola (H) 2014 1277 1
24 Suthard Katie 2013 1277 1
25 Halamková Nela 2015 1277 1
26 Burešová Ema 2014 1277 1
27 Krejčí Adéla 2015 1277 1

Kapitán družstva TK Hlinsko

Mrkvička Ladislav
728 462 459
tenis@tkhlinsko.cz

Zástupce kapitána TK Hlinsko

Kusý Lukáš
732 942 964
tenis@tkhlinsko.cz