starší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | 37 - Královéhradecká krajská soutěž - 2.třída `4 členná`

TJ Červený Kostelec C

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Energetik Chvaletice 6 1 32:10 69:23 449:221 13
2. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 6 1 27:15 59:33 423:302 13
3. Tenisový klub Eden HK C 5 2 28:14 58:31 391:247 12
4. SK Týniště nad Orlicí 4 3 26:16 54:39 377:329 11
5. TJ Červený Kostelec B 3 4 26:16 56:36 390:280 10
6. TJ Červený Kostelec C 3 4 16:26 39:55 292:384 9
7. Nespin, z.s. B 1 6 8:34 17:72 168:451 8
8. T.J.Nahořany n.M. 0 7 5:37 13:76 202:478 7

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.4.2025 NT 1.5.2025 1 TJ Červený Kostelec C TJ Červený Kostelec B 3:3 8:7 53:54
2. 3.5.2025 NT 11.5.2025 8 Energetik Chvaletice TJ Červený Kostelec C 5:1 10:3 67:31
3. 10.5.2025 NT 18.5.2025 10 TJ Červený Kostelec C SK Týniště nad Orlicí 0:6 2:12 38:69
4. 24.5.2025 NT 1.6.2025 15 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TJ Červený Kostelec C 3:3 7:6 55:42
5. 31.5.2025 NT 15.6.2025 19 TJ Červený Kostelec C T.J.Nahořany n.M. 5:1 11:3 69:43
6. 14.6.2025 NT 22.6.2025 22 Tenisový klub Eden HK C TJ Červený Kostelec C 6:0 12:0 72:0
7. 21.6.2025 NT 28.6.2025 28 TJ Červený Kostelec C Nespin, z.s. B 4:2 9:4 59:24

Soupiska TJ Červený Kostelec C

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Köppl Matouš 2011 1020 6
2 Pokorák Ondřej 2012 1348 3
3 Rudolf Jakub Agnar 2013 1736 1
4 Hanák Tadeáš 2012 1736 1
5 Petřík Jan 2013 1736 1
6 Háze Mikuláš 2012 1736 1
7 Bechini Davide 2011 1736 1
8 Špelda Jan 2013 1736 1
9 Pazderka Adam 2011 1736 1
10 Vít Václav 2014 1736 1
11 Škoda Štěpán 2012 1736 1
12 Šeda Matěj 2014 1736 1

Kapitán družstva TJ Červený Kostelec C

Petříková Klára
775962677
pichovak@seznam.cz

Zástupce kapitána TJ Červený Kostelec C

Kábrt Tomáš
734313590
tenis@tjck.cz