minitenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | 71 - Memoriál Zdeňka Kocmana - sk. A

LTC Nový Bydžov

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Tenisový klub Eden 6 0 40:8 86:26 1024:627 12
2. TENIS-CENTRUM DTJ HK A 4 2 30:18 66:45 910:735 10
3. TC Dvůr Králové, z.s. B 2 4 14:34 34:74 681:904 8
4. LTC Nový Bydžov 0 6 12:36 35:76 595:944 6

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2025 15:00 TK EDEN HK 1 TC Dvůr Králové, z.s. B LTC Nový Bydžov 5:3 10:7 132:103
2. 4.5.2025 15:00 TK EDEN HK 3 LTC Nový Bydžov TENIS-CENTRUM DTJ HK A 2:6 6:12 94:147
3. 4.5.2025 15:00 TK EDEN HK 5 Tenisový klub Eden LTC Nový Bydžov 7:1 15:4 178:89
4. 11.5.2025 15:00 TC Dvůr Králové B 7 TC Dvůr Králové, z.s. B LTC Nový Bydžov 4:4 10:10 149:136
5. 11.5.2025 15:00 TC Dvůr Králové B 9 LTC Nový Bydžov TENIS-CENTRUM DTJ HK A 1:7 5:14 98:170
6. 11.5.2025 15:00 TC Dvůr Králové B 11 Tenisový klub Eden LTC Nový Bydžov 7:1 15:3 168:75

Soupiska LTC Nový Bydžov

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Neklapilová Diana 2018 1027 1
2 Kohoutová Johana 2018 1027 1
3 Kohoutová Claudia 2019 1027 1
4 Hrnčířová Viktorie 2019 1027 1
5 Lucká Antonie 2019 1027 1
6 Včeliš Štěpán 2018 1027 1
7 Vyprachtický Jan 2018 1027 1

Kapitán družstva LTC Nový Bydžov

Štayrová Aneta
778007017
banulet@seznam.cz

Zástupce kapitána LTC Nový Bydžov

Krois Martin
602293253
martin.krois@siemens.com