dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | IV.TŔÍDA sk.AA

Sokol Prštice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Gross Tenis Club Nová Ves, z.s. 5 1 36:18 78:42 557:418 11
2. TJ Spartak Velké Meziříčí 5 0 26:19 57:43 416:375 10
3. Čechie Zastávka 4 2 30:24 67:55 554:484 10
4. TK Náměšť nad Oslavou 3 3 27:27 61:67 529:572 9
5. Sokol Prštice 1 5 22:32 50:73 445:540 7
6. Slavoj Polná 1 5 20:34 51:72 479:579 7
7. Slavoj Třešť 1 4 19:26 45:57 448:460 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.4.2025 2 Slavoj Polná Sokol Prštice 3:6 9:13 91:105
2. 3.5.2025 7 Sokol Prštice volno
3. 10.5.2025 11 Gross Tenis Club Nová Ves, z.s. Sokol Prštice 7:2 14:5 100:55
4. 24.5.2025 14 Sokol Prštice Slavoj Třešť 2:7 4:15 59:99
5. 31.5.2025 20 TK Náměšť nad Oslavou Sokol Prštice 5:4 12:11 91:94
6. 14.6.2025 21 Sokol Prštice Čechie Zastávka 4:5 9:12 71:91
7. 21.6.2025 28 Sokol Prštice TJ Spartak Velké Meziříčí 4:5 8:11 61:68

Soupiska Sokol Prštice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Veselý Lukáš (H) 1993 1387 6
2 Freiberg Lukáš 1984 3777 3
3 Matějka Jiří 1985 3777 3
4 Beroun Karel 1981 2254 4
5 Beroun Petr 1981 2707 4
6 Matějka Jan 1983 3777 3
7 Paták Zdeněk 1981 3777 3
8 Červený Miloš 1993 4287 1
9 Fremml David 1979 4287 1
10 Červený Vojtěch 1999 4287 1
21 Matušková Ivona 1977 1264 4
22 Matušková Renata 1967 1264 4
23 Jelínková Nikola (H) 2005 2157 1
24 Berounová Marie 1983 2157 1

Kapitán družstva Sokol Prštice

Beroun Karel
776 710 374
karelgunners@seznam.cz

Zástupce kapitána Sokol Prštice

Matušková Ivona
728 443 159
IvonaMatuskova@seznam.cz