babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2025 | 62 Střední kurt - skupina B

TO Sokol Nehvizdy

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TJ Sokol Dobřichovice 4 0 31:5 31:5 207:112 8
2. LTC Řevnice 2 2 19:17 19:17 163:162 6
3. TO Sokol Nehvizdy 2 2 18:18 18:18 160:147 6
4. Sportclub Řevnice, z.s. 1 3 12:24 12:24 128:185 5
5. Spartak Hořovice 1 3 10:26 10:26 138:190 5
6. volný los 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 4.5.2025 14:00 NT 8.5. 3 Spartak Hořovice TO Sokol Nehvizdy 4:5 4:5 38:43
2. 11.5.2025 14:00 NT 17.5. 5 TO Sokol Nehvizdy Sportclub Řevnice, z.s. 8:1 8:1 52:15
3. 18.5.2025 14:00 NT 24.5. 8 TJ Sokol Dobřichovice TO Sokol Nehvizdy 8:1 8:1 50:25
4. 25.5.2025 14:00 NT 31.5. 12 TO Sokol Nehvizdy LTC Řevnice 4:5 4:5 40:44
5. 1.6.2025 14:00 NT 8.6. 13 TO Sokol Nehvizdy volný los

Soupiska TO Sokol Nehvizdy

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Bednářová Adéla 2017 1027 1
2 Švarcová Sára 2017 1027 1
3 Frydrych Lukáš 2017 1027 1
4 Okrouhlická Rozálie 2017 1027 1
5 Groulík Pavel 2017 1027 1
6 Parýzek Ondřej 2017 1027 1
7 Žochová Marika 2018 1027 1
8 Bebr Petr 2018 1027 1
9 Chaloupka Jakub 2019 1027 1
10 Závada Tadeáš 2018 1027 1

Kapitán družstva TO Sokol Nehvizdy

Švarc David
+420732202999
svarc.david@post.cz

Zástupce kapitána TO Sokol Nehvizdy

Frydrych Petr
+420606735023
petr.kopriva@centrum.cz