dospělí
Soutěže smíšených družstev ČTS 2026 | 09. 3. třída B

Sokol Smiřice B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Kvasiny C 6 0 39:13 81:31 554:306 12
2. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 5 1 38:16 79:38 525:339 11
3. LTC Jaroměř 4 2 38:16 78:44 540:439 10
4. Tenisový klub Červený Kostelec C 3 3 23:31 57:70 449:521 9
5. TJ Sparta Úpice 2 4 19:33 47:69 443:479 8
6. Tenisový klub Eden HK C 1 5 17:37 38:81 334:547 7
7. Sokol Smiřice B 0 6 13:41 35:82 347:561 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 25.4.2026 NT 3.5.2026 4 TK Kvasiny C Sokol Smiřice B 7:2 14:4 99:52
2. 2.5.2026 NT 10.5.2026 6 Sokol Smiřice B LTC Jaroměř 1:8 5:16 63:93
3. 9.5.2026 NT 17.5.2026 11 Tenisový klub Eden HK C Sokol Smiřice B 9:0 18:4 110:51
4. 23.5.2026 NT 31.5.2026 15 Sokol Smiřice B TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 4:5 8:10 55:80
5. 30.5.2026 NT 14.6.2026 18 TJ Sparta Úpice Sokol Smiřice B 5:4 10:8 88:65
6. 13.6.2026 NT 21.6.2026 24 Sokol Smiřice B Tenisový klub Červený Kostelec C 2:7 6:14 61:91
7. 20.6.2026 NT 27.6.2026 25 Sokol Smiřice B volno

Soupiska Sokol Smiřice B

Jméno Rok narození BH
1 Zídek David 2008 2738 4
2 Středa Lukáš 1983 3243 3
3 Loskot Václav 1970 3391 3
4 Černý Marek 1984 3577 3
5 Neumann Petr 1963 4544 1
6 Krsek Tomáš 1982 4544 1
7 Schejbal Libor 1973 4544 1
8 Marek Filip 2008 4544 1
9 Pozdílek Vojtěch 2010 4544 1
10 Variichuk Matvii (Z) 2012 4544 1
21 Lžíčařová Petra 1978 1624 3
22 Jelínková Julie 2010 1172 4
23 Černá Jana 1977 1408 4
24 Svatoňová Vlastislava 1971 1713 3
25 Brožová Kateřina 1996 2245 1
26 Marková Adéla 2011 2245 1

Kapitán družstva Sokol Smiřice B

Zídek David
603456311
vebrikt@seznam.cz

Zástupce kapitána Sokol Smiřice B

Loskot Václav
773253369
vebrikt@seznam.cz