mladší žactvo
Soutěže smíšených družstev ČTS 2026 | 73. 1. třída B

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TC SANITINO Academy, z.s. A 5 0 36:9 74:19 461:197 10
2. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 4 1 27:18 54:40 358:311 9
3. TO SK Žamberk A 2 3 23:22 46:46 336:352 7
4. TC Chrudim z.s. 2 3 18:27 39:56 310:387 7
5. TO TJ Tesla Pardubice A 1 4 18:27 38:55 309:364 6
6. Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. 1 4 13:32 30:65 275:438 6

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.4.2026 NT 2.5.2026 3 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Tesla Pardubice A 5:4 10:9 73:70
2. 3.5.2026 NT 9.5.2026 4 TC SANITINO Academy, z.s. A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 7:2 15:4 100:39
3. 10.5.2026 NT 23.5.2026 9 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 0:9 0:18 25:108
4. 24.5.2026 NT 30.5.2026 11 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TC Chrudim z.s. 6:3 12:8 70:60
5. 31.5.2026 NT 13.6.2026 14 TO SK Žamberk A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 4:5 8:10 56:68

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Ouřetský Jonáš (H) 2015 189 12
2 Kadlec Jan 2015 216 12
3 Netolický Miroslav 2015 965 4
4 Moravec Tadeáš 2015 862 6
5 Kašický Jonáš 2016 1059 4
21 Nečekalová Lucie 2016 1571 1
22 Langrová Karolína 2016 1571 1
23 Vopařilová Julie 2015 1571 1
24 Hronková Laura 2015 1571 1
25 Peřinová Stela 2016 1571 1

Kapitán družstva TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

Kadlec Kamil
+420 603 919 920
jiri.voparil@orcz.cz

Zástupce kapitána TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

Ouřecká Jana
+420 603 919 920
jiri.voparil@orcz.cz