babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2026 | 91. 1. třída A - Baby tenis - Memoriál Zdeňka Kocmana

SK Satalice

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TCD Donovalská A 5 0 26:4 53:8 343:191 10
2. SK Satalice 4 1 22:8 45:18 319:217 9
3. TK Sokol Horní Počernice,p.s. 2 3 16:14 33:29 281:258 7
4. TK Horní Měcholupy 2 3 10:20 20:41 226:315 7
5. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A 1 4 9:21 18:42 228:304 6
6. Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 1 4 7:23 15:46 201:313 6
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.04.2026 2 SK Satalice TK Sokol Horní Počernice,p.s. 5:1 11:3 71:50
2. 03.05.2026 7 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. A SK Satalice 2:4 4:8 40:58
3. 10.05.2026 11 SK Satalice TK Horní Měcholupy 6:0 12:0 72:25
4. 24.05.2026 14 volno SK Satalice
5. 31.05.2026 20 SK Satalice volno
6. 14.06.2026 21 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B SK Satalice 0:6 0:12 32:74
7. 21.06.2026 28 TCD Donovalská A SK Satalice 5:1 11:2 70:44

Soupiska SK Satalice

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Holakovská Adéla 2017 0 1
2 Vybíral Theodor 2017 0 1
3 Pěchota Tobiáš 2019 0 1
4 Klímová Laura 2017 0 1

Kapitán družstva SK Satalice

Pěchotová Tereza
606911491
bisko@volny.cz

Zástupce kapitána SK Satalice

Holakovský Pavel
602388425
bisko@volny.cz