babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2026 | 92. 1. třída B - Baby tenis - Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Hanspaulka

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TK Spoje Praha, z.s. 6 0 26:10 55:23 402:294 12
2. Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A 4 2 22:14 45:30 344:312 10
3. Sokol Dolní Počernice z.s. 4 2 18:18 41:37 357:348 10
4. TK Sparta Praha D 3 3 22:14 45:28 358:295 9
5. TCD Donovalská B 3 3 19:17 40:36 335:313 9
6. TSM Sokol Vysočany z.s. 1 5 10:26 20:54 261:370 7
7. TK Hanspaulka 0 6 9:27 18:56 265:390 6
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 26.04.2026 2 TK Hanspaulka TK Spoje Praha, z.s. 1:5 2:11 36:69
2. 03.05.2026 7 TK Sparta Praha D TK Hanspaulka 6:0 12:0 72:33
3. 10.05.2026 11 TK Hanspaulka volno
4. 24.05.2026 14 TSM Sokol Vysočany z.s. TK Hanspaulka 4:2 8:4 61:47
5. 31.05.2026 20 TK Hanspaulka Sokol Dolní Počernice z.s. 2:4 4:8 54:63
6. 14.06.2026 21 TCD Donovalská B TK Hanspaulka 4:2 9:4 67:50
7. 21.06.2026 28 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A TK Hanspaulka 4:2 8:4 58:45

Soupiska TK Hanspaulka

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Kalina Daniel 2017 0 1
2 Peringer Bruno 2017 0 1
3 Prášil Jan 2017 0 1
4 Zíková Magdaléna 2017 0 1
5 Zíková Marie 2017 0 1
6 Rybová Beáta 2017 0 1
7 Česák Daniel 2017 0 1

Kapitán družstva TK Hanspaulka

Němec Vladimír Ing.
604776885
nemecvladimir@email.cz

Zástupce kapitána TK Hanspaulka

Hepner Vladimír Ing.
602667554
hepner@outlook.com