minitenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2026 | 113. Minitenis - Memoriál Zdeňka Kocmana - SF 3

LTC Vysoké Mýto

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. TO TJ Svitavy 4 0 29:3 58:11 647:362 8
2. TK Letohrad-TK Dolní Dobrouč 2 2 18:14 39:34 562:574 6
3. LTC Vysoké Mýto 0 4 1:31 7:59 355:628 4
4. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 24.5.2026 TK Letohrad 15:00 1 LTC Vysoké Mýto volno
2. 24.5.2026 TK Letohrad 15:00 4 TO TJ Svitavy LTC Vysoké Mýto 8:0 14:0 132:45
3. 24.5.2026 TK Letohrad 15:00 6 LTC Vysoké Mýto TK Letohrad-TK Dolní Dobrouč 1:7 3:13 104:145
4. 31.5.2026 TO TJ Svitavy 15:00 7 LTC Vysoké Mýto volno
5. 31.5.2026 TO TJ Svitavy 15:00 10 TO TJ Svitavy LTC Vysoké Mýto 8:0 16:1 167:84
6. 31.5.2026 TO TJ Svitavy 15:00 12 LTC Vysoké Mýto TK Letohrad-TK Dolní Dobrouč 0:8 3:16 122:184

Soupiska LTC Vysoké Mýto

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Vondráček Tomáš 2019 4491 1
2 Johanides Petr 2019 4491 1
3 Kuchař Šimon 2019 4491 1
4 Zavřelová Laura 2019 4491 1
5 Pospíšil Eduard 2019 4491 1
6 Kolinský Kryštof 2021 4491 1
7 Münsterová Dorota 2020 4491 1
8 Nováková Rozálie 2019 4491 1

Kapitán družstva LTC Vysoké Mýto

Vondráček Tomáš
.
info@tenisvysokemyto.cz

Zástupce kapitána LTC Vysoké Mýto

Kuchař Jakub
.
info@tenisvysokemyto.cz