dorost
Soutěže smíšených družstev ČTS 2007 | 27. 3.třída C

TJ Baník Praha

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. LOB Slovan Bohnice B 4 1 31:14 65:35 483:367 9
2. Sokol I.Smíchov 3 2 27:18 58:39 454:384 8
3. Tempo Praha 3 2 26:19 76:28 505:330 7
4. TJ Baník Praha 2 3 21:24 42:53 386:419 7
5. TŠ Pohořelec B 2 3 14:31 29:65 322:490 7
6. E.T.M. Praha 1 4 16:29 27:77 370:530 6
7. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0
8. -volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 29.4.2007 4 -volno TJ Baník Praha 0:0 0:0
2. 1.5.2007 6 TJ Baník Praha Sokol I.Smíchov 5:4 10:10 80:85
3. 13.5.2007 11 volno TJ Baník Praha 0:0 0:0
4. 20.5.2007 15 TJ Baník Praha LOB Slovan Bohnice B 4:5 8:11 80:83
5. 3.6.2007 18 TŠ Pohořelec B TJ Baník Praha 5:4 10:10 83:91
6. 10.6.2007 24 TJ Baník Praha Tempo Praha 1:8 0:18 40:109
7. 24.6.2007 25 TJ Baník Praha E.T.M. Praha 7:2 14:4 95:59

Soupiska TJ Baník Praha

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Koutný Ondřej 1989 1077 3
2 David Jan 1989 1156 1
3 Vojíř Jan 1992 1156 1
4 Kaňok Kryštof 1993 1156 1
5 Příhoda David 1994 1156 1
21 Bébrová Klára 1993 732 1
22 Hlaváčková Anna 1995 732 1
23 Janulíková Vendula 1995 732 1
24 Hovorková Denisa 1990 732 1
25 Gallová Tereza 1989 732 1

Kapitán družstva TJ Baník Praha

Hlaváčková Martina
777319229
hlavackova.martina@post.cz

Zástupce kapitána TJ Baník Praha

Bébrová Anna
607880972
hlavackova.martina@post.cz