babytenis
Soutěže smíšených družstev ČTS 2022 | 53. Baby tenis-2.výkonnostní třída C-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B

Tabulka skupiny

PořadíP. Klub Vítězství Porážky Body Sety Hry Body v tabulce
1. Orel jednota Praha-Balkán B 6 0 30:6 60:16 410:270 12
2. I.ČLTK Praha B 5 1 29:7 59:16 393:244 11
3. SK HAMR, z.s. B 4 2 25:11 53:23 386:265 10
4. TK Start Praha-Topolka 3 3 21:15 43:31 355:301 9
5. Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 1 5 8:28 18:57 248:391 7
6. TJ Horní Měcholupy 1 5 7:29 14:58 221:389 7
7. TK Konstruktiva, z.s. 1 5 6:30 14:60 251:404 7
8. volno 0 0 0:0 0:0 0:0 0

Časový sled utkání

Kolo Datum Utkání Domácí družstvo Hostující družstvo Body Sety Hry Zápis
1. 01.05.2022 2 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B TK Konstruktiva, z.s. 5:1 10:3 65:45
2. 08.05.2022 7 TK Start Praha-Topolka Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 6:0 12:0 73:36
3. 15.05.2022 11 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B TJ Horní Měcholupy 2:4 4:8 43:60
4. 29.05.2022 14 I.ČLTK Praha B Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 6:0 12:1 72:37
5. 05.06.2022 20 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B Orel jednota Praha-Balkán B 1:5 3:10 40:69
6. 19.06.2022 21 volno Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B
7. 26.06.2022 28 SK HAMR, z.s. B Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B 6:0 12:0 72:27

Soupiska Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B

CŽ Jméno Rok narození CŽ BH
1 Grubl Vojtěch 2014 699 1
2 Stránský Michal 2014 699 1
3 Benčová Stella 2013 699 1
4 Jandová Karolína 2014 699 1
5 Špačková Karla 2014 699 1

Kapitán družstva Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B

Laža Filip
+420737470424
filiplaza@atlas.cz

Zástupce kapitána Tenis Újezd nad Lesy, z.s. B

Tomíška Ondřej
608730142
info@tktola.cz